26 marca, 2023

Dsoi.pl

Biznes informacje

Tani leasing sprzętu komputerowego

2 min read

Jeśli chodzi o korzystanie z wbudowanych aparatów w telefonie, nic nie przebije tych na iPhone’ach.

Nowe wersje podniosły poprzeczkę dzięki funkcji potrójnego aparatu. Nie wspominając o najnowszych modelach smartfonów, które mają niezwykłą żywotność baterii i możliwość szybkiego ładowania. Łatwe nagrywanie filmów w rozdzielczości 4K to kolejny plus takich urządzeń. Niestety smartfony takiej klasy są bardzo drogie i nie wszystkich zainteresowanych stać na taki kosztowny zakup. Jednak obecnie nie musisz wydawać wygórowanej kwoty, aby zdobyć urządzenie mobilne. Najnowsze iPhone’y, będąc drogie, mogą być używane przez krótki czas za pomocą usługi obejmującej wynajem. Takie firmy oferują wynajem wszystkich wersji iPhone’ów w oszałamiających cenach i pakietach leasingowych. Apple MacBooki, komputery Mac, iMac, iPady, iPhone’y, a nawet iPody Touch można wypożyczyć na dowolny czas i w korzystnych dla klienta warunkach. Dla wielu takich produktów są do wyboru różne modele i rozmiary, aby zapewnić, że możesz otrzymać wynajem, który najlepiej odpowiada twoim potrzebom. Tani leasing sprzętu komputerowego

Ponadto mamy możliwość na wypożyczenie wielu akcesoriów do urządzeń mobilnych, w tym różne rodzaje etui, stację ładującą do iPada, dzięki czemu można ładować wiele iPadów jednocześnie.

Dzierżawiąc iPhone’a, masz możliwość uzyskania jego odblokowanej wersji. Oznacza to, że będzie działać z każdym operatorem sieci bezprzewodowej i możesz dowolnie zmieniać dostawców w zależności od potrzeb. Koszty wynajmu możemy również odliczyć od podatku jako koszty prowadzenie działalności gospodarczej, ponieważ jest to usługa, z której korzystamy na potrzeby firmy swojej. Dodatkowo po zakończeniu umowy wynajmu sprzętu mamy możliwość podpisania następnej i wybrania innego modelu smartfona czy iPad’a, jeśli chcemy. Firma oferująca leasing ipad dba również o to, co zrobić w sytuacji, gdy urządzenie ulegnie awarii. Podczas naprawy otrzymamy niemal całkowity zwrot kosztów, a jeśli nie da się naprawić sprzętu, możemy otrzymać nowe urządzenie mobilne.