26 listopada, 2020

Dsoi.pl

Biznes informacje

AKTYWNA MAMA KONTRA UBRANIA DLA KARMIĄCYCH PIERSIĄ

2 min read

Aktywność fizyczna i sport to twój konik, ale na czas ciąży musiałaś porzucić treningi lub mocno je ograniczyć? Wróć do formy po porodzie i nie rezygnuj z karmienia piersią. Upewnij się, że ćwiczenia wykonujesz powoli i stopniowo. Zbyt szybki powrót do aktywnego trybu życia nie jest wskazany wbrew temu, co często oglądamy na instagramowych kontach celebrytek. Daj sobie czas na dojście do siebie i zacznij od ćwiczeń w domu. To, o czym warto również pomyśleć to odpowiednia odzież do karmienia.

Chyba niejedna mama przyzna, że karmienie malucha to spory wysiłek. Odpowiedni strój może ci to zadanie znacznie ułatwić. Jakie elementy ubioru sprawdzą się najlepiej u aktywnej mamy?

POSTAW NA KLASYKĘ

Klasyczny t-shirt do karmienia ma mnóstwo zalet. Jest bardzo uniwersalny, a zarazem praktyczny. Szybki trening z lekkim obciążeniem podczas gdy twój maluch właśnie zasnął? Żaden problem, ten t-shirt nie będzie krępować swobody twoich ruchów, a gdyby się okazało, że musisz w trakcie ćwiczeń nakarmić bobasa to również będziesz przygotowana. Równie dobrze sprawdzi się oversize?owa bluzka z wygodnie umieszczonym rozcięciem. W połączeniu z wygodnymi, gładkimi leginsami będziesz nie tylko czuła się komfortowo ale i schludnie.

UBRANIA DLA KARMIĄCEJ MAMY W WERSJI SPORTOWEJ

Ćwiczenia w domu nie są dla ciebie? Nie potrafisz się zmotywować do trenowania przed telewizorem? Postaw na dłuższy spacer z wózkiem w nieco szybszym tempie niż zwykle, a twoja kondycja szybko ci za to podziękuje. Przy okazji możesz posłuchać audiobooka albo muzyki i dodatkowo się zrelaksować. A co, jeśli podczas takiego treningu będzie trzeba nakarmić twojego malucha? Nowoczesne ubrania dla karmiącej mamy umożliwią ci szybkie przystawienie dziecka do piersi i kontynuowanie spaceru. To produkt nie tylko ładny i twarzowy, ale również niezwykle funkcjonalny. Jego przeznaczenia nie widać na pierwszy rzut oka – wbudowane rozpięcie jest zamaskowane i dyskretnie umieszczone w wygodnym miejscu.

ODZIEŻ DO KARMIENIA JEST W MODZIE

Odrzuć swoje dotychczasowe skojarzenia o luźnych i pozbawionych fasonu ciuchach dla młodych mam. Oferta bogata w ubrania dla karmiących piersią przeznaczone do codziennych aktywności zmotywuje cię do powrotu na aktywną ścieżkę życia. Bądź na czasie i sprawdź, jak zmieniają się trendy w tej branży. Oferta sklepów z ciuchami do karmienia pozytywnie cię zaskoczy. A kiedy twoje dziecko podrośnie, wysokiej jakości bluzki i sukienki nadal będą w dobrej formie, więc kto powiedział, że nie możesz ich nosić nadal?