13 sierpnia, 2022

Dsoi.pl

Biznes informacje

Zaciąganie kredytu hipotecznego

2 min read

Warto zacząć od tego, że to decyzja na pół życia, dlatego musi być bardzo dobrze przemyślana. Tylko wtedy mamy szanse na to, że podejmiemy właściwą decyzje, co oznacza wybranie takiej oferty, jaka jest najkorzystniejsza.

Nie warto wybierać się do jednego banku i tam załatwiać wszystkich formalności. Dlaczego? Przede wszystkim, dlatego że nie wiemy, co mają inni. Można dzisiaj pobieżnie takie oferty sprawdzić w Internecie, ale często nie za bardzo się na tym znamy i nie wiemy, na co zwracać uwagę. Są w ofercie takie kredyty, o których nic się nie dowiemy, bo podany jest do banku numer telefonu.

Byłoby dobrze wiedzieć czy przypadkiem nie jest to korzystna oferta właśnie dla nas, ale przecież dzwonić po dziesięciu bankach nie będziemy. Musimy sobie jakoś ułatwić to zadanie, ale jak my mamy to zrobić? Nie pozostaje nam nic innego jak skorzystać z pomocy doradcy finansowego, który jest obeznany w tym temacie.

Dlaczego warto korzystać z doradcy finansowego?

Taka osoba ma trzydzieści różnych ofert ze wszystkich znanych nam banków. Wystarczy się do niej zgłosić i bardzo szybko przedstawi nam te oferty. Dowiemy się, jakie mają wady i zalety. Oczywiście pomoże nam wybrać to, co najlepsze. Jeśli zdecydujemy się na jakiś kredyt hipoteczny to doradca finansowy będzie czytał dokładnie umowę. Sprawdzi czy bank czegoś nie kombinuje i czy nie ma tam czegoś, co jest dla nas niebezpieczne. Możemy również skorzystać z możliwości negocjacji umowy kredytowej i tym zajmuje się również doradca finansowy. Doradca finansowy będzie z nami od dnia, kiedy się do niego zgłosimy żeby przedstawił nam najlepsze swoje oferty aż do momentu, kiedy bank wpłaci nam pierwszą transzę kredytu hipotecznego. Jeśli ktoś jest bardzo zainteresowany to takiego kompetentnego doradcę finansowego znajdzie na http://1ekspert.pl/oferta/kredyt-hipoteczny/. Im wcześniej się do niego zgłosimy tym szybciej przekonamy się, że te bardzo dobre opinie nie są przypadkowe. Ten człowiek ma taką wiedzę, że my musimy ją już teraz wykorzystać.