26 lutego, 2024

Dsoi.pl

Biznes informacje

W jakich okolicznościach trzeba wezwać pomoc drogową

2 min read

Jeśli weźmiesz pod uwagę czas, stres i stratę sporej sumy pieniędzy, inwestycja w umowę polisy ubezpieczeniowej oferującą dodatkowo pomoc drogową ma spory sens dla wielu kierowców.

Nie wszystkie plany usług pomocy drogowej są sobie równe. Dowiedz się, jakich usług potrzebujesz przed zakupem pakietu serwisowego dla swojego pojazdu. Usługi pomocy drogowej zawarte w umowie na serwis używanego pojazdu mogą obejmować wiele różnych zakresów pomocy. Ładowanie akumulatora, awaryjny skok lub wymiana akumulatora to częsta usługa, z jakiej korzystają kierowcy, kiedy ich samochód nagle zatrzyma się na drodze. Jeśli akumulator pojazdu jest rozładowany, technik pomocy drogowej spróbuje uruchomić samochód. Gdy pojazd utknie lub wypadnie z drogi w jakiś sposób, potrzebujesz usług pomocy drogowej. Wyciąganie pojazdu może wymagać wielu specjalistów i użycia ciężarówki serwisowej z wyciągarką, ale pozwoli to szybko powrócić na drogę. W takim przypadku dostawca może naliczyć dopłatę w zależności od sytuacji, jaką zastanie na miejscu i złożoności problemu. Możesz również potrzebować serwisu pomocy drogowej, aby odholować samochód do lokalnego mechanika, zwykle do określonej liczby kilometrów od aktualnej lokalizacji. W jakich okolicznościach trzeba wezwać pomoc drogową

Jeśli potrzebujesz holowania pojazdu powyżej limitu, dostawca pomocy drogowej może naliczyć dodatkową opłatę za usługę i przejechany dystans.

Większość kierowców, która wzywa pomoc drogową złapała gumę. Pomoc drogowa może pomóc w przypadku przebicia opony. Po zgłoszeniu lokalizacji pojazdu przyjedzie fachowiec z serwisu drogowego i wymieni koło na zapasowe. Kierowcy, którym zabraknie paliwa na drodze, również czasem potrzebują pomocy drogowej. Serwisant przyjedzie z paliwem do miejsca zatrzymania się twojego pojazdu, abyś mógł dotrzeć do najbliższej stacji paliw. Jednak za dowiezione paliwo trzeba będzie uiścić opłatę. Jeśli masz jakiś problem z autem na drodze, zadzwoń po auto pomoc wroclaw – auto-pomoc-24h.pl, jest to firma która oferuje również holowanie samochodów. Za każdym razem, gdy siadasz za kierownicą, jest tak wiele niewiadomych. Przy tak wielu funkcjach i zaletach dostępnych podczas korzystania z pomocy drogowej, warto po taką pomoc zadzwonić.