20 czerwca, 2021

Dsoi.pl

Biznes informacje

Pawilony handlowo usługowe z płyty warstwowej

2 min read

Właściciele firm, którzy poszukują niedużych powierzchni do wynajęcia, często poszukują miejsc w centrum miasta. Zazwyczaj tego rodzaju lokale można znaleźć w centrach handlowych, jednak koszt wynajmu tego rodzaju lokali jest bardzo wysoki.

Dlatego poszukuje się różnego rodzaju miejsc alternatywnych. Dobrym pomysłem w tej sytuacji mogą być pawilony z płyty warstwowej. Można łatwo dopasować je do naszych wymagań, jeżeli potrzebujemy dwóch lub trzech pomieszczeń możemy zacząć od kilku modułów. Jednak jeżeli będziemy potrzebowali większej powierzchni będziemy mogli łatwo dostawić kolejne moduły, przez co zyskamy nową powierzchnię użytkową.

Przykładowo, kiedy będziemy potrzebowali większego zaplecza magazynowego, wówczas można będzie łatwo rozbudować nasz sklep czy też zakład usługowy. W przypadku, kiedy poszukujemy sposobu, na zmniejszenie kosztów prowadzenia działalności, można wynająć, bądź kupić pawilony handlowo usługowe z płyty warstwowej.

Nie wymagają one dodatkowych prac budowlanych, nie musimy ingerować w działkę. Z pawilonów można korzystać zaraz po postawieniu na miejscu, nie wymagają zbyt zaawansowanego przygotowywania miejsca. Pawilony tego rodzaju mogą posiadać ciekawe kształty, które przykują klientów. Oczywiście klient, chętniej wybierze się do ciekawego miejsca, niż do zwykłych, szarych kiosków. Zatem tego rodzaju pawilony handlowo usługowe z płyty warstwowej powinny być kolorowe, mogą posiadać nowoczesne kształty. Można dodatkowo rozbudowywać je zgodnie z indywidualnymi potrzebami naszej firmy. Przez co wraz z rozwojem firmy nie ma potrzeby inwestowania zbyt dużych pieniędzy w celu dobudowywania o kolejne pomieszczenia. Zatem świetnie nadają się na pawilony gastronomiczne, wystarczy tylko przygotować go zgodnie z wymaganiami sanepidu. Cechą jaką charakteryzuje się pawilon z płyty warstwowej jest lekka konstrukcja, gdzie zastosowano ramy łukowe, jak również podłużnice z drewna warstwowo sklejonego. Dzięki temu mogą one zastąpić nam domki kempingowe.