20 czerwca, 2021

Dsoi.pl

Biznes informacje

G Suite darmowy test

2 min read

Jeśli chcemy wybrać sobie G Suite i nie chcemy na początku za niego płacić to można wykorzystać możliwość darmowego testowania na trzydzieści dni.

Nigdy przecież nie wiadomo czy to jest opcja dla nas dobra czy nie. Jeśli nam się to spodoba i spełni wszystkie nasze wymagania to na pewno warto będzie się tym bliżej zainteresować. Jeśli nie to szukamy czegoś innego. Raczej trudno będzie nam wybrać coś lepszego, co daje tak wiele i na początku można to testować całkowicie za darmo. Trzeba sprawdzić ile wszystkiego znajduje się w wybranym pakiecie, a przekonamy się, że to jest najlepsze rozwiązanie ze wszystkich. Mamy najpotrzebniejsze narzędzia, które są niezbędne do prowadzenia własnej firmy. Bez nich nie da się dzisiaj normlanie funkcjonować. Jeśli mamy firmę to arkusze kalkulacyjne czy rozmowy video na pewno nam się przydadzą. Warto, zatem zainteresować się tym jak skorzystać z darmowej wersji. Potrzebny jest kod rabatowy czy jak mamy to zrobić? Im więcej się dowiemy tym szybciej się przekonamy do G Suite. Wiele firm na całym świecie z tego korzysta, dlatego my również możemy. Otrzymamy między innymi nazwę biznesową adresu email. Wtedy nasza firma jest lepiej rozpoznawalna i na pewno wpłynie to bardzo pozytywnie na wizerunek i prestiż firmy, którą prowadzimy.

Wybieramy G Suite dla firmy

Jeśli zdecydujemy się na wersję próbną to przekonamy się, że to tej pory traciliśmy niepotrzebnie czas, a teraz mamy przestrzeń na dyski wirtualnym i wszystko inne. Można bezpiecznie przechowywać wszystkie swoje dokumenty, do których dostęp mamy bez względu na to gdzie jesteśmy. Jeśli tylko będzie działał Internet to my na spokojnie możemy z tych dokumentów i innych plików korzystać. Trzeba wykorzystać g suite kod promocyjny i przekonać się jak to wszystko wygląda. Czy jest lepsze rozwiązanie dla nas na tę chwilę? Trzeba testować G Suite i sami się o tym będziemy mogli przekonać. Większość osób już o kilku dniach testowania wie, że G Suite jest im bardzo potrzebne i że po trzydziestu dniach wybiorą pakiet płatny.