26 listopada, 2022

Dsoi.pl

Biznes informacje

Wytrzymałe ogrodzenia metalowe

2 min read

Ogrodzenia panelowe są rozwiązaniem często stosowanym przez firmy, które chcą ogrodzić teren, jest to ogrodzenie trwałe, łatwe w montażu oraz dość tanie, jeżeli chodzi o koszt zakupu.

Dlatego cieszy się dużą popularnością, mogą być to ogrodzenia z drutów 5 mm, siatki będą posiadały oczka o wielkości 5 na 10 cm, dodatkowo wykorzystuje się różnego rodzaju słupki ogrodzeniowe o różnej wysokości.

Wytrzymałe ogrodzenia metalowe

Ogrodzenia z profilu zamkniętego i siatki panelowe

Ogrodzenia panelowe można łatwo dopasować do potrzeb klienta, wybrać wysokość od 85 cm do 245 cm. Dzięki temu możemy ogrodzić różne miejsca, należy zwrócić uwagę, iż jest to siatka wytrzymała, możemy wybrać siatki o różnej kolorystyce. Z pewnością zaletą stosowania ogrodzenia panelowego będzie szybkość montażu, w tym przypadku słupki możemy przytwierdzić do podstawy betonowej, przygotować odpowiednią podmurówkę, która będzie podstawą do siatki. Podmurówki tego rodzaju są bardzo estetyczne, często możemy wykorzystać panele prefabrykowane, zatem możemy szybko ustawić siatkę na miejscu.

Innym rozwiązaniem mogą być systemy ogrodzeniowe z profilu zamkniętego, w tym przypadku często wykorzystuje się aluminium, metale lżejsze, które zapewniają odpowiednią trwałość. Mogą przyjmować różnego rodzaju kształty, mogą być to przykładowo poziome panele, w różnej kolorystyce. Tego typu ogrodzenia często są ocynkowane, malowane proszkowo, dzięki czemu zapewniają one bardzo wysoką odporność na działanie czynników atmosferycznych. Ogrodzenia metalowe są bardziej praktyczne niż ogrodzenia drewniane, które należy zaimpregnować, zabezpieczyć przed działaniem wody czy też słońca. Z pewnością sprawdzą się w przypadku budynków nowoczesnych, możemy wykorzystać różne profile składające się na ogrodzenie metalowe.

Możemy zatem wybrać różne typy ogrodzeń zarówno wykonanych z siatki, jak również z paneli metalowych, mogą być to ogrodzenia z podmurówką, różnej wysokości. Wiele osób wybiera obecnie metalowe ogrodzenia Częstochowa jest miastem, gdzie możemy zamówić ogrodzenie odpowiednie do wielkości działki, wykonane z paneli, siatki czy też mogą być to specjalne gabiony ogrodzeniowe z kamieniami w środku.