26 maja, 2022

Dsoi.pl

Biznes informacje

W łazienkach warto zastosować płytki matowe

2 min read

Obecnie coraz bardziej popularne stają się matowe płytki w jasnych kolorach.

Możemy je zastosować w łazience, kuchni, salonie czy w przedpokoju. Matowe płytki są wyjątkowe pod względem wysokiej jakości, wytrzymałe i nadają się do układania na większych powierzchniach. Proste cechy i wszechstronność matowych płytek pasują zarówno do pomieszczeń urządzonych w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym.

W łazienkach warto zastosować płytki matowe

Płytki łazienkowe Harmony w klasycznych kolorach

Płytki matowe, takie jak te z kolekcji Harmony, są atrakcyjne i gustowne. Można je łatwo układać i są dostępne w różnych kolorach i wymiarach, aby dopasować je do różnorodnych projektów wykończenia wnętrz. Materiał, z którego wykonane są płytki, decyduje o twardości i nasiąkliwości płytek, a ponieważ płytki gresowe są gęste, nie nasiąkają wodą i mają dobre parametry ścieralności oraz antypoślizgowości. Możemy je zatem stosować zarówno na ścianach, jak i podłogach w miejscach narażonych na wilgoć, jak kuchnia, przedpokój czy łazienka.

W łazienkach i kuchniach, gdzie łatwo gromadzi się wilgoć i woda, dobrym wyborem są płytki matowe wykonane z odpornego gresu. Płytki Opoczno Harmony dostępne są w kolorze ciemnym i jasnym szarym, w standardowym rozmiarze 30 x 60 cm. W przypadku płytek gresowych nasiąkliwość jest mniejsza, a płytki matowe mają doskonały efekt antypoślizgowy. Możemy je zatem położyć zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Wzór jest prosty i stylowy, płytki w kolorze szarym są wszechstronne, możemy je wykorzystać do wykończenia łazienki, kuchni, przedpokoju czy tarasu.

Odporność na ścieranie i antypoślizgowość płytek Harmony z pewnością zwiększa ich trwałość i użytkowanie w domu czy firmie. Na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/HARMONY/6250 znajdziesz sklep, w którym możesz kupić płytki z kolekcji Harmony marki Opoczno. Do łazienek zawsze wybieraj płytki, które zmniejszą poślizg, są bezpieczne, wodoodporne i mają pewną fakturę, która sprawia, że płytka jest antypoślizgowa i odpowiednia na podłogi w wilgotnych pomieszczeniach.