10 maja, 2021

Dsoi.pl

Biznes informacje

Na Wyspie Fantazji uważaj o czym marzysz

2 min read

,,Wyspa Fantazji” to horror, w którym na wymarzonej wyspie spełniają się najskrytsze marzenia gości, jednak szybko zamieniają się one w koszmary.

Jest to filmowa adaptacja serialu o tej samej nazwie z lat siedemdziesiątych o grupie zwycięzców, którzy na tajemniczej wyspie zmuszeni są do przekraczania granic psychicznych i fizycznych. Ponad 150 odcinków zostało wyemitowanych w siedmiu sezonach między 1977 a 1984 rokiem, ale był on przeznaczony dla całej rodziny, film natomiast jest skierowany raczej dla osób dorosłych. Na odosobnionej Wyspie Fantazji pełne przygód, luksusowe wakacje stają się horrorem dla gości, gdy spełnienie życzeń przenosi się do koszmarnych wymiarów. Tajemniczy Pan Roarke (Michael Peña) zaprasza pięcioro gości, którzy wygrali konkurs, na tropikalną i odosobnioną Wyspę Fantazji, aby mogli w magiczny sposób spełnić swoje najskrytsze marzenia. Tutaj czekają na nich nie tylko imprezy i wspaniała atmosfera luzu. Dodatkowo każdy z gości otrzymuje niepowtarzalną okazję, aby spełnić jedno swoje życzenie, bez względu na to, czy jest to marzenie o zemście, czy o powrocie utraconej bliskiej osoby. Na miejscu obowiązują tylko dwie zasady, a mianowicie każdy gość otrzymuje tylko jedną fantazję i musi ją przeżyć do końca. To brzmi jak wspaniały, choć nieco szalony pomysł, ale rezultatem jest całkowita katastrofa i nieprzewidywalne dla wszystkich konsekwencje. Na Wyspie Fantazji uważaj o czym marzysz

Życzenia gości mają zatem wysoką cenę, a przeżycie na wyspie staje się dla wszystkich coraz trudniejsze.

Z pewnością film Wyspa Fantazji spodoba się widzom oczekującym lekkiej rozrywki na wieczór i przyjemnego spędzenia czasu. Na początku goście tacy jak Melanie (Lucy Hale), Randall (Austin Stowell) i Elena (Maggie Q) nadal wierzą, że mają ogromne szczęście, że znaleźli się w tym luksusowym, odosobnionym miejscu. Ale kiedy fantazje powoli zamieniają się w koszmary, nastrój gości się zmienia. Okazuje się, że goście są zmuszeni do odkrycia tajemnic pięknej wyspy, ale jednocześnie ryzykują swoje życie próbując się z niej wydostać.