26 stycznia, 2021

Dsoi.pl

Biznes informacje

Jakie wózki spacerowe warszawa będą dobrym prezentem na wyprawkę dla dziecka?

3 min read

Przygotowujecie się do nadejście nowego życia. Wasi bliscy niedługo zostaną rodzicami. Z pewnością zastanawiacie się, jak im pomóc i odciążyć ich nieco w tej ważnej chwili. Możliwe, że przyszli rodzice nie mieli jeszcze czasu nawet pomyśleć o wózku dla dziecka. Być może przez zabieganie, a być może przez względy finansowe. Wózki dziecięce świetnie nadają się jako wyprawka!

Spory wydatek

Zdarza się, że przyszli rodzice zakup wózka odkładają do ostatniej chwili. Często dzieje się tak przez względy finansowe. Nic dziwnego. Dobrej jakości wózki spacerowe Warszawa 2 w 1 to koszt często przekraczający nawet 1500 złotych. Tymczasem, trzeba jeszcze kupić łóżeczko, przewijak, wanienkę, pościel, ubrania, laktator, tony pieluszek i chusteczek nawilżonych. Do tego smoczki, czapeczki, śpiworki? Lista jest naprawdę długa! W pełni zrozumiałe jest to, że Wy, jako bliscy, chcecie sprawić, aby ten czas oczekiwania nie wiązał się ze stresem nieprzygotowania lub braku środków finansowych.

Najlepszym sposobem na przygotowanie takiego prezentu będzie zrzutka. Może zrzucić się rodzina, rodzina z przyjaciółmi lub grupa przyjaciół ? im Was więcej, tym lepiej. Najpierw ustalcie budżet jaki chcecie przeznaczyć na takie zakupy ? to znacznie ułatwi sprawę.

Złota zasada zakupów

Jest pewna złota zasada podczas zakupów, której należy się dość mocno trzymać ? mierzcie siły na zamiary! Jeśli, np. chcecie przeznaczyć na zakup wózka 2w1 1800 złotych, to nie oglądajcie modeli za 3000! Wtedy będzie Wam o wiele trudniej wybrać ten produkt, który faktycznie może przydać się Waszym bliskim.

Możecie odwiedzić sklep dziecięcy Warszawa stacjonarny lub internetowy. Jeśli chodzi o sieć, polecamy wozki-foteiliki.pl. To sprawdzone miejsce, które w swojej ofercie ma modele od producentów z całego świata. Znajdziecie tam produkty przeznaczone dla rodziców-gadżeciarzy, fanów stylu minimalistycznego, ekologicznego, a nawet eleganckiego. Polecamy szczególnie markę Elodie Details Warszawa. Co najważniejsze, każdy wózek, który tam kupicie to dobrej jakości produkt.

2w1 lub 3w1

Najlepiej jest wybierać pomiędzy wózkami 2w1 lub 3w1. Sklep dla dzieci Warszawa ma ich naprawdę wiele. To modele, które będą służyć obdarowanym przez wiele lat. Są idealne zarówno dla noworodka, jak i dla 2-3 letniego dziecka, które już sporadycznie zasiada w swej spacerówce. Podczas dokonywania wyboru, zwróćcie uwagę na typ kół, jaki powinien mieć wózek. Inne sprawdzą się na gładkiej powierzchni nowoczesnego osiedla, a inne na drogach szutrowych oraz szosach. Kolejnym ważnym elementem są pasy bezpieczeństwa w siedzisku. Powinny dobrze trzymać malucha, ale jednocześnie nie ograniczać jego ruchów. Zwróćcie też uwagę na zestaw akcesoriów. Każdy wózek powinien mieć osłonę przeciwdeszczową. Warto zainwestować też w osłonę/parasol przeciwsłoneczny, moskitierę oraz pojemną torbę.

Wpis powstał przy współpracy ze sklepem childsplay.pl