13 sierpnia, 2022

Dsoi.pl

Biznes informacje

Coraz więcej osób decyduje się na podłogi z paneli

2 min read

Podłogi z paneli laminowanych są uważane za jeden z najlepszych i najbardziej wszechstronnych materiałów wykończeniowych z kilku powodów.

Przede wszystkim panele to niedroga opcja łatwej do czyszczenia podłogi o wyglądzie naturalnego drewna czy kamienia. Dlatego tak wiele nieruchomości ma zainstalowane podłogi właśnie z paneli laminowanych. Jest to materiał podłogowy wszechstronny, odporny na uszkodzenia i łatwy w instalacji.

Coraz więcej osób decyduje się na podłogi z paneli

Klasyczne panele podłogowe Quick-Step Classic

Nie można zaprzeczyć, że remontu domu, mieszkania czy biura może być kosztowny. Z tego powodu wiele osób chce uzyskać jak najlepszy efekt końcowy podłogi przy możliwie najniższych kosztach, bez uszczerbku dla estetyki, funkcjonalności, trwałości i praktyczności. Dlatego panele podłogowe wysokiej jakości są popularnym materiałem wykończeniowym. Panele są z pewnością najlepszą opcją, jeśli chcesz mieć wygląd podłogi drewnianej bez konieczności wydawania dużej sumy. Znajdziemy również w sprzedaży panele laminowane wodoodporne, zatem możemy je położyć w kuchni czy łazience.

W przypadku paneli podłogowych mamy do wyboru szeroką gamę wzorów i kolorów, a co najważniejsze, laminaty są dostępne w przystępnej cenie bez kompromisów w zakresie jakości i trwałości. Możesz w ten sposób uzyskać tak samo eleganckie, luksusowe i stylowe wnętrze, jak w przypadku podłóg z drewna, bez ponoszenia wysokich kosztów zakupu i instalacji. Nowoczesne podłogi laminowane są bardziej odporne na blaknięcie niż większość innych materiałów wykończeniowych. W ten sposób otrzymujesz wspaniałą podłogę, która jest zarówno trwała, jak i odporna na uszkodzenia.

Dzięki specjalnej górnej warstwie ochronnej panele Quick-Step Classic są w stanie wytrzymać wgniecenia i zarysowania lepiej niż wiele innych rodzajów podłóg. W związku z tym nie masz problemu z utrzymaniem podłogi w dobrym stanie przez długi czas. Panele podłogowe to materiał wszechstronny i wyjątkowo mocny, dodatkowo są one łatwe w montażu. Możemy je samodzielnie położyć w dość krótkim czasie za pomocą systemu zatrzaskowego.