26 lutego, 2024

Dsoi.pl

Biznes informacje

Lamele z PVC i MDF

2 min read

Lamele ścienne to obecnie jedne z bardzo modnych elementów aranżacji wnętrz.

Bardzo dobrze pasują do wnętrz nowoczesnych, możemy wybrać lamele w różnych kolorach, mogą być to lamele drewniane czy też z MDF. W przypadku MDF oraz PCV stosuje się okleiny drewnopodobne, które do złudzenia przypominają olchę, dąb, czy też inne gatunki drewna. Można montować je na ścianie, na suficie, montaż najczęściej odbywa się na klej, dzięki czemu łatwo zamontujemy lamele w naszych pomieszczeniach.

Lamele z PVC i MDF

Wodoodporne lamele do łazienki

Osoby, które poszukują ciekawych pomysłów na aranżacje wnętrza, mogą wybrać lamele o różnej szerokości, można dobrać odległości pomiędzy lamelami w taki sposób, aby powiększały one optycznie pomieszczenie. Lamele są dość uniwersalne, możemy montować je na ścianie, na murkach, praktycznie na każdym elemencie naszego wnętrza. Dlatego mogą zostać zainstalowane w praktycznie w każdym pomieszczeniu. Możemy także wybrać lamele wodoodporne, które dobrze sprawdzą się przykładowo w naszej łazience. Warto zwrócić uwagę na umiejscowienie, w przypadku kiedy chcielibyśmy zamontować lamele blisko kaloryferów, wówczas najlepszym rozwiązaniem będzie PVC lub MDF niż drewno, które mogłoby się szybko rozsychać.

Lamele mogą bardzo pozytywnie wpływać na podkreślenie stylu naszych pomieszczeń, odpowiednie ustawienie może także optycznie powiększyć nasz salon. Lamele można stosować Także w kuchni czy też w łazience, modele z PVC są odporne na działanie wody, mogą również sprawdzić się na zewnątrz, na elewacji naszego domu. Lamele z materiałów takich jak PVC oraz MDF są bardzo wytrzymałe, mogą posiadać także okleinę w stylu drewna, z naturalnym usłojeniem. Możemy łączyć je z klasyczną sztukaterią, różnego rodzaju profilami wykończeniowymi. Dostępne są lamele ścienne o różnej szerokości, może być to przykładowo lamela 2, 3 lub 4 cm.

Poszukując elementów aranżacyjnych możemy wybrać także lamele łazienkowe, czyli lamele odporne na działanie wody, które często także możemy wykorzystać na zewnątrz. W łazience mogą dobrze współgrać przykładowo z kranem, możemy wykorzystać je jako element wokół lustra łazienkowego. Bogata oferta płytek dostępna pod adresem https://kaflando.pl.