26 listopada, 2022

Dsoi.pl

Biznes informacje

Ford Mustang 5.0 V8 Bullit – udane odświeżenie legendy

2 min read

Omawiany w tym artykule model samochodu Forda, którego pierwowzór zdobył sławę za sprawą nakręconego w 1968 roku filmu kryminalnego Bullit ze Stevem McQueenem w roli głównej, w 2019 roku wszedł z impetem na rynek motoryzacyjny, poprzedzony kampanią marketingową, w którą zaangażował się sam aktor ze wspomnianego dzieła kinematografii (powstała nawet limitowana wersja sygnowana jego imieniem i nazwiskiem).

Nie da się ukryć, że jest to świetne, stylowe auto, do tego świetnie zaprojektowany pięciolitrowy silnik V8 nadaje mu wielkiej mocy (480 KM). Rozpędza się do setki w zawrotnym tempie: 4,8 sekundy. Nowoczesne, wygodne wnętrze daje pasażerom odczuć na własnej skórze, jak smakuje prawdziwy luksus. Samochód charakteryzuje się napędem na tylne koła i posiada manualną skrzynię biegów (sześć biegów). Smukły wygląd pojazdu jest synonimem elegancji i wdzięku. Posiadanie tego samochodu w garażu to niekwestionowany symbol sukcesu finansowego i wysokiej pozycji społecznej.

Ford Mustang 5.0 V8 Bullit – udane odświeżenie legendy

A może wynajmiesz ten samochód od wypożyczalni Mestenza?

Jeśli chcesz się poczuć jak bohater filmu Bullit, możesz zrobić sobie prezent, wypożyczając auto Ford Mustang Bullit 5.0 V8 Bullit od wypożyczalni luksusowych samochodów Mestenza. Możesz zarezerwować je nawet dzisiaj za pomocą naszej strony internetowej. Jeśli wolisz bardziej klasyczny kontakt, czekamy na telefon albo na e-maila. Samochody w naszej wypożyczalni wynajmuje się na co najmniej jeden dzień, nie ma maksymalnego terminu (wszystko jest do uzgodnienia).

Założycielem naszej firmy jest Rafał Grzebin, wieloletni pasjonat motoryzacji, który między innymi prowadzi bloga poświęconego jej sekretom. Wybrał on najlepsze modele luksusowych samochodów, które Państwu udostępniamy w relatywnie niskiej cenie. Ford Mustang Bullit 5.0 V8 Bullit to pojazd, który zdaniem Rafała Grzebina zdecydowanie powinien znaleźć się w ofercie wypożyczalni. Trudno się z nim nie zgodzić.