25 marca, 2023

Dsoi.pl

Biznes informacje

Długi i gruby kucyk za każdym razem dzięki doczepianym włosom

2 min read

Przedłużanie kucyka zostało zaprojektowane tak, aby natychmiast zwiększyć grubość i długość zwykłego kucyka zrobionego z własnych włosów.

Pożegnaj się ze smutnymi, wiotkimi kucykami i przywitaj sprężyste, obszerne kucyki, które można ułożyć w wysoki kucyk, niski kucyk, pleciony warkocz, a nawet w kok. Nie chodzi już o zwykłe ukrywanie nieumytych lub nie wystylizowanych włosów, ale w ten prosty sposób dodajemy włosom dodatkowej objętości i długości. Możemy w ten sposób uzyskać elegancką fryzurę, jeśli wieczorem chcemy wyjść na spotkanie z przyjaciółmi czy chłopakiem. Jeśli okaże się, że twoje włosy nie mają wigoru, długości oraz objętości, jaką chcesz uzyskać i są zbyt cienkie i za krótkie na uczesanie w kucyka czy kok, przedłużanie do kucyków jest natychmiastowym rozwiązaniem na dłuższe i grubsze uczesanie. Również kobiety, które lubią nosić włosy uczesane w warkocz mogą skorzystać z takich przedłużeń zagęszczających fryzurę, aby zyskać dodatkową objętość włosów. Długi i gruby kucyk za każdym razem dzięki doczepianym włosom

Z przedłużeniami kucyka na taśmie oraz klipsach każda fryzura zyska stylu i objętości, a takie doczepiane włosy możesz zaplatać, czesać, stylizować w koka, warkocz, oraz upinać tak jak chcesz.

Niektóre rodzaje doczepianych włosów możesz również stylizować na gorąco za pomocą prostownicy czy lokówki, a są to zazwyczaj włosy naturalne ludzkie najlepszej jakości. Wiele kobiet zastanawia się, czy doczepiany kucyk wygląda naturalnie i czy jego zakładanie jest kłopotliwe. Ułożenie włosów za pomocą doczepianego kucyka jest bardzo proste, ponieważ własne włosy wystarczy rozczesać i upiąć w wysoki kucyk na czubku głowy. Umieść koński ogon nieco wyżej niż zamierzasz go nosić i zabezpiecz go gumką do włosów. Wsuń kucyk doczepiany – Cameron-Hair.pl pod gumkę do włosów u góry spiętych włosów. Owiń podstawę na rzep wokół własnego kucyka, aż będzie ciasno zachodziła na siebie i zabezpiecz wsuwkami. Owiń pasmo włosów wokół podstawy kucyka, aby ukryć doczepkę. Elegancka fryzura z doczepianego kucyka jest gotowa, a w ten sam sposób możesz ułożyć również różne rodzaje koka czy warkocza.