15 kwietnia, 2021

Dsoi.pl

Biznes informacje

Zakładanie firmy Limited w UK

2 min read

Jeśli chcemy założyć spółkę Limited w UK to, co trzeba będzie zrobić? Koniecznie musimy się przygotowywać na wiele dokumentów, które sporządzimy i podpiszemy.

Wszystko zaczyna się od aktu założycielskiego gdzie wszyscy udziałowcy będą się wpisywać. To regulamin naszej nowej firmy, dlatego wszystko musi być napisane zgodnie z prawem, jakie na wyspach obowiązuje. To jednak nie wszystko, bo trzeba będzie ustawić wysokość kapralu naszej spółki.

Ten kapitał, który wkładamy w firmę będzie zabezpieczeniem. Oznacza to, że jeśli nie spełnimy warunków umowy współpracy z kontrahentem to z tej kwoty będą nam mogłaby być zabrane pieniądze. Jeśli firma splajtuje to na pocztę długów idzie to, co jest wpłacone. To i tak bardziej opłacalne niż płacenie całym majątkiem, dlatego trzeba zastanowić się nad tym jak ma to wyglądać. Musimy być płatnikami podatku VAT, a zatem trzeba złożyć stosowane dokumenty w urzędzie. Wtedy wszystko będzie przygotowane i możemy w legalny sposób działać. Tego właśnie nam trzeba, ale jak my osoby, które się kompletnie na tym nie znają mamy sobie z tym poradzić?

Pomoc firmy księgowej na wyspach

W takiej trudnej dla ans sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie uzyskać pomoc firmy księgowej w UK. Będzie to polski księgowi w UK, który przeprowadzi nas przez wszystkie etapy, co dla nas oznacza, że możemy spać spokojnie. Przy założeniu i prowadzeniu spodki Limited obowiązkiem jest prowadzenie pełnej księgowości i to nawet, jeśli spółka nie przynosi dochodów albo jest zawieszona. W takiej sytuacji sami widzimy, że bez pomocy firmy księgowej sobie nie poradzimy. Jakiekolwiek kombinacje, czyli działanie typów po polsku nie mają tutaj sensu, bo może się to zakończyć bardzo wysokimi karami ze strony urzędów, a tego przecież nie chcemy.

Pomoc firmy księgowej znajdziemy na stronie internetowej https://cblfinance.co.uk/nasze-uslugi/. Jeśli zależy nam na profesjonalnych usługach księgowych to bardzo dobrze trafiliśmy, bo ta firma spełni nasze wymagania i wykona powierzone im zadnie na piątkę.