6 lutego, 2023

Dsoi.pl

Biznes informacje

Usługi księgowe na terenie UK

2 min read

Capital Business Links LTD jest podmiotem, który prowadzi swoją działalność jako biuro księgowe w Londynie. Z uwagi na to, że przepisy brytyjskie są bardzo liberalne, to tym samym należy wskazać na to, iż biura księgowe na Wyspach nie cieszą się powszechnym zaufaniem.

Owszem, część z nich jak najbardziej jest wiarygodna. Niemniej jednak na pewno nie wszystkie. Pewnym wyznacznikiem jest posiadanie stosownych certyfikatów potwierdzających wysoką jakość proponowanych usług oraz rzetelność w działaniach. Takim stosownym certyfikatem na pewno może pochwalić się owo biuro księgowe na Wyspach, o którym powyżej wspomniano.

Ów certyfikat jest związany z organizacją ACCA, a sam on nosi nazwę Chartered Certified Accountants. To gwarancja wysokiej jakości. Capital Business Links to również grupa pracowników, która jest mocno zaangażowana w każde zlecenie, a zatem jest w stanie sprostać bardzo różnorodnym wyzwaniom.

Istotnym elementem jest to że usługi proponowane w tym miejscu nie ograniczają się tylko i wyłącznie do typowych usług księgowych. Z uwagi na bardzo szerokie kontakty, na bardzo głęboką wiedzę posiadaną przez pracowników tego biura, z uwagi na ciągłe poszerzanie owej wiedzy, można tutaj mówić o wspieraniu klientów w bardzo wielu różnych przedsięwzięć, można mówić o prowadzeniu negocjacji biznesowych w imieniu klientów. Istotnym elementem jest również realna możliwość udzielania pomocy podczas zakładania, przeniesienia działalności do innych jurysdykcji podatkowych, w tym można wskazać chociażby na Seszele czy też na Cypr oraz Luksemburg.

Na stronie internetowej księgowy Londyn podane są szczegółowe i wyczerpujące informacje na temat profilu oraz zakresu prowadzonej przez to biuro księgowe podmiotu. Swoją siedzibę posiada ono w londyńskiej dzielnicy Ealing, aczkolwiek oferta jest kierowana do podmiotów z całej Wielkiej Brytanii oraz podmiotów spoza jej granic. Tym samym jest to jedno z tych biur księgowych, które należy zaliczyć do bardzo wiarygodnych.