28 czerwca, 2022

Dsoi.pl

Biznes informacje

Torby bawełniane – narastająca moda

3 min read

Wielu z nas doskonale wie o tym, że torby bawełniane są opcją trwałą, czyli taka znacznie tańsza siatka z tworzywa zapewne rozerwie się o odstający drut z siatki ogrodzeniowej, ale w przypadku torby bawełnianej, czy też torby bawełnianej z nadrukiem tego typu drut raczej nie rozerwie tkaniny i zakupy się nie wysypią byle gdzie. Kolejna ważna zaleta tego typu torby tkwi rzecz jasna w tym, że jest to opcja ekologiczna, czyli jeśli przez przypadek zostawi się ją w lesie, to ulegnie ona rozkładowi i to tak jak każda naturalna tkanina nieco przysypana ziemią. Ta zaleta jest chyba obecnie najmodniejszą, bo ludzie są już raczej zmęczeni patrzeniem na krajobraz, po którym latają strzępki reklamówek z plastiku niszczące piękny widok.
Torby bawełniane - narastająca moda

Czar torby bawełnianej

Obecnie wytwarzane torby bawełniane, to także torby bawełniane z nadrukiem, a ten nadruk też jest wykonanym za pomocą ekologicznego barwnika i dlatego te kilka miesięcy w lesie pod garścią ziemi sprawi, że taka torba niemal w całości się rozłoży. Wytwarzanie takiej Eko torby bawełnianej z nadrukiem też jest dość łatwe, bo tkaninę tę w czasach obecnych wytwarza się maszynowo i to całymi kilometrami, czyli gotowe torby jedna fabryka może wytwarzać w tempie tysięcy dziennie i właśnie dlatego taka torba bawełniana z nadrukiem to też ciekawy gadżet reklamowy. Jeden przedsiębiorca zamawia takich gadżetów setki lub tysiące w skali roku i co najistotniejsze stałym klientom daje tego typu gadżetów dziesiątki, po to by klienci dawali te gadżety znajomym i ludziom, których widzieli kilka razy w życiu, bo sami też dostali tego typu torby za darmo. Właśnie dlatego taka reklama krąży i po bliższej i po dalszej okolicy tworząc danemu przedsiębiorcy reklamę, która kosztuje mniej niż spory plakat na jednym z ogrodzeń.

Czy taka torba może promować jakąś akcję?

Torba bawełniana z nadrukiem to opcja ekologiczna i reklama w jednym, choć nie musi ona promować jedynie firmy. Mowa tu o tym, że akcje powiązane z krwiodawstwem to też użycie gadżetów tego rodzaju. Dawca krwi dostaje za oddanie krwi czekolady, długopis reklamę z grawerem i ekologiczną siatkę z bawełny. Ma ona na sobie tę kropelkę krwi symbolizującą krwiodawstwo i krwiolecznictwo. Dodatkowo zawiera też inne istotne informacje i właśnie dlatego tego typu gadżety nadal mają przed sobą przyszłość, bo to i promowanie firm i poprawnych społecznie zachowań w formie przedmiotu, który jest trwały i przydaje się co dzień. Wiele znaczy też i to, że obecnie za te odporniejsze reklamówki z tworzywa często się dopłaca i dlatego opcja wielorazowa to oszczędność.